January 21, 2014

New Perfume Amulets

I have been working with Scarlett Garnet on a revamped line of Black Forest Amulets. I love the evolution of these designs and the new full face stone lockets incorporated into them. I'm also especially in love with the Dark Heart of the Deep Woods Amulet, which arrives with your choice of wood oil inside, tinted black with charcoal, and displayed on a chain meticulously wire wrapped with tiny gemstones by Garnet.3 comments:

 1. Der Bye Bra Klebe-BH besteht aus selbstklebender Folie in
  Hufeisenform, welche es ermöglicht die Brustwarzen um einige
  Zentimeter nach oben zu positionieren
  Klebe-BH

  ReplyDelete
 2. Perfektní řešení pro Vaše krásná ňadra.
  Vysoce kvalitní holandská značka Bye Bra vznikla v roce 2011. Během dvou let od svého vzniku tento produkt pronikl do více než sta obchodů a modních butiků po celé Evropě. Bye Bra A-B-C pro košíček A,B,C se 4 páry neviditelných podprsenek s okamžitým účinkem poskytuje maximální pohodlí díky své skvělé přilnavé zdvižné síle. Vyrobeno firmou 3M. Bye Bra je perfektní pro společenské šaty nebo pro oblečení bez ramínek či zad. Bye Bra je k dostání v různých velikostech. Můžete si vybrat, která velikost Vám sedí nejvíce.
  Bye Bra je jednoduché řešení, jak rychle a efektivně pozvednout ženská ňadra bez nutnosti operace nebo klasické podprsenky. Bye Bra je vyrobena z tenké a pružné samolepicí fólie, ve tvaru podkovy, s jejíž pomocí je možné posunout bradavky o několik centimetrů výše. Může být také použita jako korekce – například pokud má žena dvě různě veliká prsa nebo každé prso má jiný tvar či pokud jsou bradavky různě vysoko. Pro košíčky A-C existuje Bye Bra A-C.
  Neviditelná podprsenka
  Neviditelných podprsenek
  Podprsenka bez raminek

  ReplyDelete
 3. It has very fantabulous journal! I always accurately came here from http://klebebh.ch that thoughts to be eager agglutinate tatty steal video in the class and it's really recyclable.

  ReplyDelete